Yağmur Atacan: Pınar Altuğ ile kavgaya girilmez! Sonucu belli

1994 yılında Miss Turkey yarışmasında birincilik elde eden, fenomen dizi ‘Çocuklar Duymasın’daki ‘Meltem’ karakteriyle yıldızı parlayan Pınar Altuğ, kendisinden dokuz yaş küçük meslektaşı Yağmur Atacan ile 2008 yılında hayatını birleştirmişti.

Oyuncu çift, 2009’da Su adını verdikleri kızlarının dünyaya gelmesiyle ilk kez anne ve baba olmanın mutluluğunu yaşamıştı.

İkili, önceki gün Altuğ’un yüzü olduğu bir markanın reklam çekimine katıldı. Reklam için kamera karşına geçen ünlü isim, gazetecilerle de bir araya geldi.

“DÖRT SENEDİR ARALIKLI ORUÇ YAPIYORUM”

Formda kalmasıyla ilgili konuşan güzel oyuncu, “Çok koşturuyorum. Üçüncü oyunun provasına başladım. Reklam çekimleri var. Sabahları sporu aksatmıyorum. Dört senedir aralıklı oruç yapıyorum. Akşamüstü 17.00’de yemek yemeye başlıyorum” dedi.

“Yememeye akşam başlamamın sebebi akşamları ailemle sofraya oturmak. Onlar yerken masada oturmak zevkli gelmiyor. Aile her şeyden önemli… Kendime böyle formül buldum ve işe yarıyor. Bütün testlerde iyi çıkıyorum” şeklinde konuştu.

“KAZANAMAYACAĞINIZ KAVGAYA GİRMEYECEKSİNİZ”

Altuğ, eşinin hiç kavga etmediğini söylediği sırada söze giren Yağmur Atacan, “Lazımsa ederiz hemen” diyerek espri yaptı. Atacan, “Kavga etmeyi mi sevmiyorsunuz?” sorusuna, ise şu yanıtı verdi:

Kazanamayacağınız kavgaya girmeyeceksiniz. Pınar ile kavgaya girilmez, sonucu belli!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x